Teyze Oğlunun Beni Azgın Sikişi

Merhaba seks hikaye okurları, Teyze oğlula yaşadığım porno hikayemde, şunu belirtmek isterim resmen saçımı yoldu. Nasıl bir zevk aldıysa kendisinden geçmişti. O benim küçüklük aşkımdı. küçüklükte kaldı zannediyordum oysaki yanılmışım. Şimdilerde ise seks dostum oldu. Mutluyum evet. İhtiyacımı karşılıyor lması artı bunu istediğim kişiyle yapmamda dez avantajı diyebilirim. Tüm seks hikaye okurlarına keyifli dakikalar.
Selamlar. Ben Handan 25 yaşındayım. Her yaz tatilinde olduğu bu gibi bu tatilde de yazlığa gitme kararı aldık. Ailem her yaz yazlıkta aşağı yukarı bir ay kalır tatilin tadını çıkarırdık. Yer olarak isim vermeyeceğim. gene saat geldi çattı hazırlıklar başlanıyor bir hafta öncesinden. Ev ahali taşkalalı şekilde hazırlıklar yapıyordu. Bu yaz tatilinde vilayet dışından misafirliğe gelen teyzem ve oğlu da bizlere katılacaktı. Tezyem öncesinden gelmiş bizde kalıyordu. Teyzemin oğlu Adnan ise sonradan aramıza dahil olacaktı. Adnan aslında benim çocukluk aşkımdı. Yıllardır görüşemiyorduk diğer bir ilde vazife icabı ayrılmak mecburiyetinde kalmıştı ailesinden. Annesi ve Adnan tek başına yaşıyor babası 4 yıl öncelikle vefat etmişti. Annesini görev yaptığı yere götüremiyordu bir türlü memleketlerinden bir sürü akrabalarımız vardı zaten.
Bundan 2 sene öncesinde sülale içinde Adnan ve benim evlilik yapmam gerektiği dedikoduları yayılıyordu. Annem aslı biraz şark sebebi ile dır. Orada akrabaya kız verilmektedir ve alınır mal bölüşümü yabancıya gitmez derler. Benim aklımdan evlilik hiç geçmemişti lakin damardan kaynaklımı bilmiyorum birde çocukluk aşkı bulunduğu için duyuncada Hoşuma gitmiyor değildi hani. Benim başımdan yıllar öncelikle talihsiz bir olay geçmişti evvela sizlere onu anlatacağım. Bir yaz tatilinde annemim annesinin hastalığı kaynaklısı ile memleketine yaz tatilini geçirmeye gitmişti. Ben ve babam birlikte kalıyorduk evde. Hastanın durumu iyiye gidince annem orda zaman geçirmek istedi bende babam ile beraber yazlığa tatile gittik kafa başa. Babam arkadaşları ile gece geç saate kadar oturur oyun oynar alkol alırlardı. Normalde benimde arkadaşlarım vardı bitişik komşular filan. Arkadaşlarımdan sadece birisi gelmişti Necla. Necla da dışarı geç saatte çıkamayan biriydi. Bende az ilerimizde bulunan bir bar da ara sıra takılır eğlenir öyle eve geçerdim. Orada tanıştığım bir garson Gökhan benimle ilgilenir benden Hoşlanırdı lakin ben işi ilerletmezdim sadece zaman geçirirdim. yine bir akşam babam aşırı daha geç geleceğini ifade etti tamam dedim kapımı kitleyip evde oturacaktım sözde. Babam çıkar çıkmaz mini elbisem ve hususi makyajım ile hazırlanıp derhal dışarı çıktım bara. Gökhan orada beni bekliyor du yine. Normalde garsonluk yapıyordu adam. Neyse çıkmaya başladık. Sevgili olduk artık. gene bir gece izin aldı ve beraber sahilde yürüdük. Bankta oturduk ve öpüştük. ikimizde birbirimizi arzuluyorduk. Uzun süren öpüşmelerimizin sonucunda aşkım seni çok aşırı istiyorum her yerini öpmek istiyorum dedi. Bende hayır aşkım bakireyim ben dedim biliyorum zaten dokunmayacağım boşalırız beraber sadece dedi kabul ettim. Mayo değiştirmek için kabinler bulunmaktadır bizim oralarda oraya girdik ve beni duvara yasladı amıma yapıştı ağzı ile. Ben zevkten çıldırıyor havaya bakıyordum yıldızlar eşliğinde orgazm oluyordum. şimdi eğilmemi istedi sürteceğim dedi.
Ben domaldım domalırken kendi aletini amıma sürmeye başlandı. Amımdan çok su gelince sevgilimin aleti kaydı ve birden aniden içime girdi. Ben feryat attım fakat o devam etti. Hem acıyor hemde aşırı haz alıyordum aletini içimde hissediyordum adeta. Uzun zaman git gel yaptı ve orgazm oldu. Ben tabi hadise tamamlanınca kanı görünce ağlamaya başladım. Bozulmuş bekaretimi kaybetmiştim artık. Ormanlık alana doğru koştum arkamdan seslendi ama nafile. ağlıyordum. Arkadaşımı aradım aşırı samimi dostlarımdan birisini. Bankta unutulmuş sigara paketi ve çakmak gördüm hemen alıp bir tane yaktım. Gece karanlığında yalnızca küçüktan bir fer vuruyordu oturduğum yere. Ağlayarak arkadaşıma anlattım durumu. Babam da az ilerde arkadaşları ile oturuyormuş. Ağlama sesi duyunca gidip bir bakayım bizim kıza benziyor diyerek arkamda duruyormuş. Ben elimde sigara telearka planda bakireliğimi kaybettiğimi anlatıyorum arkadaşıma babam da arkamda düşünün. Kızım dedi arkamdan bir ses neden ağlıyorsun ne yaptın sen dedi ben iyice ağlamaya başladım. Bana sarıldı ve kimse duymayacak dedi kimin yaptığını sordu durumu anlattım. Beni eve bırakıp gitti babam. çalıştığı yere gitmiş orada yokmuş bayağı herif neyse sabah oldu beraber çalıştığı yere gittik işten ayrılmış askere gideceğim diye terk etmiş oraları. Ben kalmıştım bir başıma öyle babam halledeceğiz diktireceğiz dedi. Ben utancımdan ölüyordum lakin.
Neyse hikayeme geleyim. daima beraber yazlığa gittik. Herkes çok fazla mutlu. Ben teyze oğlum Adnan ile fasıla sıra dışarı çıkıyor eğleniyorduk. Bizim ev müstakil havuzlu bir evdir. Bizimkiler genel olarak havuz kenarında otururlar. Yeni yapılan motor dairesi çok aşırı küçük lakin benim sigara içme odam dır orası. yine Adnan ile gezerken sigara içme odamı gezdirmek istedim. beraber makine dairesine girdik. Benim sigaram çakmağım oradaydı. Adnan sigara kullanmıyordu. Denemek istediği için gittik işte. Ben bir sigara yaktım küçüktan bir ışığı vardı dairenin. Sigara içmek isteyip istemediğini sordum isterim dedi ve ben dumanı ağzıma alıp dudaklarına yapışıp ona verdim. şok oldu lakin ikimizinde gözleri küçük loş ışığında kayıyordu. Bu prosedürü devam ettirdim. Azıyorduk ikimizde her soluk verişim de iyice kuduruyorduk. bundan böyle dayanamadım elimi yarağına attım Adnanin. Kazık gibi olan aleti çok sexi duruyordu şortun içerisinde. derhal şortunu aşağı sıyırıp önünde eğilip yalamaya başladım. Somuruyordum çok fazla özlemiştim bir tanesi ile birlikte olmayı. O ilişkiden sonra ilk defa bir öpüşme yaşamış aşk yaşıyordum. Ağzıma almaya başladım. Adnan hemen boşalmak istedi benden çok aşırı etkilenmiş. Bırakırmıyım zaten bakireliğim gitmişti. Dışarı boşalmasını sağladım hemen elim ile ucunu temizleyerek sikinin tadını çıkarıyordum. Emiyordum çok aşırı tatlıydı unutamam

Bir cevap yazın