Hayatıma yeni sayfamda seksi başrole ekledim

Hayatıma yeni sayfamda seksi başrole ekledim.
Sıkıcı hayatımı seksle ile değerlendireceğim hiç aklıma gelmemişti. Bunu helede iş yerine gittiğim ve orada tanıştığım bir çocukla porno hikayeleri yaşayacağım hiç ama hiç aklıma gelmemişti. Ben 21 yaşında hayatıma yeni sayfa açmak istemiş sırf bunun için şehir değiştirmiştim. Ama hayatıma yeni açtığım sayfa’da Furkan adında birisiyle tanışmam da kötü oldu sayılmaz seks konusunda baya bir mutlu olmuştum.
Yeni bir hayata başlamak için İstanbul’a taşınmıştım hayatıma yeni bir sayfa açmak istemiştim ilk başlarda çok sıkıcı ve monoton olmuştu kimseyi tanımadığım için tek başıma takılıyordum işten evden işe gidiyordum henüz erkek arkadaş yada normal bir arkadaş edinememiştim ve bu durumda çok sıkılmıştım her neyse bir ay bu şekilde sıkıcı bir şekilde ilerledikten sonra çalıştığım yerde Furkan adında biriyle aramızda baya samimi bir muhabbet oluşunca hayatıma biraz renk gelmeye başlamıştı.
Furkan çok yakışıklı biriydi üstelik bir de yalnız olduğum bu dönemlerde bana destek olunca ona çok bağlanmıştım yalnızlıktan yaşadığım seks ihtiyacını da Furkan ile karşılayınca her şey daha da güzel olmuştu bir akşam benim evde kahve içtiğimiz sırada kendimi tutamayıp Furkan’ın dudaklarına yapışmış tım Furkan’da bu fırsatı iyi değerlendirerek beni altına alıp çatır çutur inlete inlete bir güzel sikerek ikimize de mükemmel anlar yaşatmıştı o günden sonra sürekli amımı Furkan’a çatır çatır siktiriyorum artık hayatıma seks gibi mükemmel bir heyecan gelmişti.
En azından yeni açtığım bu sayfada en çok sevdiğim özelliğim seks hayatım olmuştu. Bu durum benim için vazgeçilmezler arasına adını yazdırmıştı. Neredeyse günlük seks yapmak istiyordum her dakika hatta her saniye… Bir sonra ki hikayemde görüşmek üzere …

Bir cevap yazın